KURS SPRZEDAŻY NA AMAZON FBA

Z kursu Amazon Epicselling dowiesz się jak sprzedawać na Amazonie FBA. Kurs powstał we współpracy z Trevinem Petersonem – jednym z najlepszych na świecie sprzedawców online

KURS SPRZEDAŻY NA AMAZON FBA

Z kursu Amazon Epicselling dowiesz się jak sprzedawać na Amazonie FBA. Kurs powstał we współpracy z Trevinem Petersonem – jednym z najlepszych na świecie sprzedawców online

Wideo
Wideo
O Kursie
o-kursie

Według naszych kursantów i partnerów stworzylismy najlepszy kurs Amazon FBA w Polsce i wciąż go udoskonalamy

o-kursie

#1 Skuteczna Sprzedaż

Poznaj zasady skutecznej sprzedaży online w Europie i Stanach Zjednoczonych

#2 Darmowa aktualizacja

Kupując kurs będziesz cały czas na bieżąco ze wszystkimi zmianami/ nowościami w przepisach Amazon, a darmowe aktualizacje lekcji będą się pojawiać w Twoim panelu

#3 Własna Marka

Stwórz własną markę i zacznij sprzedawać na Amazonie w modelu FBA

#4 Zniżki i Bonusy

Razem z kursem otrzymasz od naszych partnerów zniżki na ich oprogramowania i inne usługi

O Kursie
000

160 lekcji w kursie

00

Ponad 60 plików PDF

000

Ponad 800 zadowolonych kursantów

instruktorzy

Kim są Twoi instruktorzy?

Dlaczego właśnie Epic Selling? Naszą przewagą jest to, że znamy serwis od podszewki: zarówno od strony sprzedającego jak i jego pracownika.

Anna Sikorska

Absolwentka lingwistyki stosowanej angielsko – niemieckiej oraz logistyki. Swoje doświadczenie zdobywała na stanowiskach tj. European Transport Manager czy Operations Supervisor (gdzie? Oczywiście w Amazon!)

Krystian Wrzeszcz

Jest sprzedawcą na platformie Amazon. Jego pasja do rachunkowości przerodziła się w umiejętne zarządzanie finansami w firmie deweloperskiej. W wolnych chwilach odkrywa swoją „artystyczną duszę” i próbuje swoich sił jako montażysta filmowy.

Nasz mentor i partner biznesowy

Po wielu próbach, niezliczonych błędach i kilku tysiącach dolarów „za drzwiami” w końcu udoskonaliłem swój warsztat i zrozumiałem, co muszę zrobić, aby odnieść sukces.

Pomogę Ci pracować, skądkolwiek chcesz; podróżować, kiedy chcesz i generować automatyczny dochód, robiąc wiele rzeczy, które kochasz.

Nie obchodzi mnie, czy nie masz żadnego doświadczenia lub nie wiesz, od czego zacząć, ponieważ w tym programie zostaniesz poprowadzony krok po kroku przez całą drogę.

Zależy mi tylko na tym, żebyś ciężko pracował, nie poddawał się i był wytrwały!

– Trevin Peterson

instruktorzy
Pricing

Dołącz do grona Epickich sprzedawców
na Amazonie!

Wprowadzenie do świata biznesu na Amazonie - 16 lekcji. Sam zdecyduj, czy chcesz dzięki nam więcej zarabiać!

0zł

Po co pracować dla kogoś? Żyj swoim wymarzonym życiem i bądź wolny!

495zł

Pricing

Kurs - Jak sprzedawać na Amazon FBA

Chcesz przenieść swój biznes do Amazona lub zacząć pracować na własny rachunek? Doskonale! Z myślą o Tobie przygotowaliśmy kurs Amazon FBA, z którego dowiesz się jak sprzedawać na Amazonie i zaoszczędzić cenny czas. Pomogą Ci w tym praktyczne wskazówki, którymi się z Tobą podzielimy na lekcjach. Szkolenie Amazon dostępne jest w dwóch wersjach. Jedna jest całkowicie darmowa, druga odpłatna. To Ty decydujesz czy i którą opcję edukacji wybierzesz. Na początek sprawdź, na czym one polegają i podejmij słuszną decyzję.

Darmowy kurs sprzedaży na Amazon

W trakcie szkolenia zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci na rozwinięcie własnego biznesu online. W tym celu oddajemy w Twoje ręce całkowicie darmowy kurs sprzedaży na Amazon. Składa się on z 16 lekcji podzielonych na bloki tematyczne. Zawarliśmy w nich wyłącznie najważniejsze rady i informacje bazujące na naszych doświadczeniach w handlu. Staraliśmy się, aby oferowane szkolenie, jak sprzedawać na Amazonie było ciekawe i wartościowe.
Podczas kursu wyjaśnimy, czym jest Amazon FBA i jak działa. Korzystając z tego modelu sprzedaży, szybko przekonasz się, że jest on intuicyjny i prosty w obsłudze. Na szkoleniu nauczymy Cię, w jaki sposób należy:

  • szukać produktów,
  • handlować,
  • rozwijać i optymalizować działalność online.

Dzięki nam zyskasz solidne podstawy i rozeznanie jak sprzedawać na Amazon. Podkreślamy, że cały kurs FBA jest darmowy!

Myśl i pracuj jak Trevin Peterson – profesjonalne szkolenie Amazon FBA

Jeśli spodobało Ci się darmowe szkolenie – jak sprzedawać na Amazon, to mamy dla Ciebie kolejną propozycję. Jest nią kompleksowy kurs Amazon FBA – VIP. Wersję tworzy cykl, który składa się z 13 modułów i specjalnego bonusu w postaci dodatkowych 10 lekcji.
Z tego szkolenia dowiesz się jak zmienić swoje myślenie i podejście do handlu internetowego. Damy Ci do dyspozycji sprawdzone narzędzia służące do znalezienia rentownego produktu. Z łatwością wypromujesz go w sieci i osiągniesz nawet siedmiocyfrowe obroty!
Potraktuj odpłatne szkolenie jak sprzedawać na Amazonie jako dobrą inwestycję w swój biznes. Zbuduj lub rozwiń istniejącą markę i ciesz się wolnością. Pamiętaj, w tej pracy to Ty jesteś szefem i zyski idą na Twój rachunek bankowy. Uwierz, że jest to naprawdę wykonalne – my podjęliśmy to wyzwanie i była to najlepsza decyzja. Naszym mentorem i doradcą jest Trevin Peterson – przodujący sprzedawca na Amazonie. Zamów kurs Amazon FBA teraz!

Dlaczego warto skorzystać z kursu Amazon FBA?

Przeczytaj opinie innych naszych kursantów, którzy zakończyli szkolenie Amazon FBA. Następnie zastanów się, czy lubisz podejmować wyzwania i wybierz kurs sprzedaży na Amazon darmowy lub odpłatny. Co na tym zyskasz?

  • Wiedzę jak skutecznie sprzedawać na Amazonie,
  • możliwość dużych zarobków,
  • wolność wyboru kariery zawodowej,
  • darmowy dostęp do aktualizacji lekcji w panelu.

Mamy nadzieję, że dziś lub jutro dołączysz do grona zadowolonych użytkowników szkolenia na temat, jak sprzedawać na Amazon FBA. Wystartuj ze swoim biznesem i odnieś sukces w sprzedaży na Amazonie. Czekamy na Ciebie na naszej platformie!

O Kursie
o-kursie

Zobacz jak nas oceniają kursanci

o-kursie
Monika Gałgan

Jestem mega zadowolona z kursu EpicSelling. Dodam, że już jestem po kursie u innej osoby, ale nie do końca byłam zadowolona, czegoś mi brakowało i postanowiłam zakupić kues EpicSelling. Bardzo rzetelna i konkretna wiedza! Nie żałuję zakupu. W 100% trafna decyzja!

Monika Gałgan
Krzysztof Gacek

Ja jak najbardziej moge poliecić kurs od EpicSelling bardzo fajni i pozytywni ludzie którzy zawsze chętnie pomagają i pokazują nie tylko te kolorowe aspekty sprzedaży na Amazonie ale i również to co w sprzedaży na AMZ nie koniecznie jest fajne za co odemnie mega plus.

Krzysztof Gacek
Miłosz Długosz

Jestem już na etapie kończenia kursu po raz pierwszy. Zapewne będę wracał do filmów bardzo często. Jestem bardzo zadowolony z treści filmów. Duża dawka wiedzy ale dobrze przekazana. Bardzo dużo mi się rozjaśniło. Róbcie to co stworzyliście idzie wam świetnie !

Miłosz Długosz
Patryk Klawikowski

Bardzo fajnie się zapowiada. Super pomysł z tym darmowym kursem wydaje mi się że da się to fajnie rozwinąć. Naprawdę jak na razie mega pozytywnie

Patryk Klawikowski
Sean Elias

Anna ! This is the best Polish course I have ever seen. You guys will Crushit

Sean Elias

Partner Manager w Helium 10

Łukasz Chmielewski

Zrobiliście świetną robotę miło się was słucha a co najważniejsze dajecie fajną wiedzę która napewno przyda się ludziom w dorze do Amazon biznes

Łukasz Chmielewski
O Kursie
Features

Wszystko, co musisz wiedzieć,
aby zarabiać na Amazonie

W kursie VIP zawarliśmy całą naszą wiedzę oraz doświadczenie związane ze sprzedażą na Amazon w modelu FBA. Wszystko to poparliśmy przykładami z prawdziwego życia:

Wprowadzenie

W tym module znajdziesz nasz regulamin, informacje o osobach, które stworzyły ten kurs oraz otrzymasz dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy dostępnej tylko dla uczestników.

Moduł I
Zrozumienie Amazon FBA

Ten moduł przybliży Ci specyfikę sprzedaży na Amazon. Dowiesz się jak działa Amazon FBA, ile wynoszą miesięczne opłaty związane z jego prowadzeniem i jak wyglądają poszczególne rynki sprzedażowe. Na koniec opowiemy Ci o naszych początkach na Amazon i przedstawimy kilka gotowych planów działania na początek.

Moduł II
Konfiguracja Seller Central/ Firma/ Podatki

Dzięki temu modułowi zyskasz wiedzę na temat różnych form działalności gospodarczej, podatków oraz szczegółów otwarcia konta sprzedawcy na Amazon. Razem znajduje się tutaj około 20 lekcji, a każda z nich jest poświęcona innemu tematowi (np. numer EORI, VAT, cło, Sales Tax, opłata recyklingowa w Niemczech itd.).

Moduł III
Epickie wyszukiwanie produktu

Dzięki zawartości tego modułu zrozumiesz jakie oczekiwania mają wobec produktu klienci oraz rynek, czego lepiej nie sprzedawać na Amazon i dowiesz się, czym są: ograniczone kategorie i produkty, patenty, znaki towarowe i otrzymasz mnóstwo innych, przydatnych informacji.

Moduł IV
Długoterminowe budowanie marki na Amazon

Ten moduł poświęciliśmy wszystkiemu, co jest związane z tworzeniem od podstaw własnej marki: jak stworzyć markę, zakup domeny, założenie profesjonalnego e-maila, projektowanie opakowania produktów itp. Dodatkowo właśnie w tym miejscu umieściliśmy naszą lekcję, w której pokazujemy dwa produkty i konto sprzedawcy–z obrotem w wysokości 15 tysięcy złotych przy jednoczesnych bardzo niskich wydatkach na reklamę.

Moduł V
Jak zniszczyć konkurencję

Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć swoją marżę (zysk), ulepszyć produkt oraz dodawać i tworzyć karty z podziękowaniami (inserty)? Zdecydowanie to moduł dla Ciebie! Przestudiuj go w całości, ponieważ znajdziesz tutaj również kilka sposobów na ujawnienie słabych stron konkurencji!

Moduł VI
Narzędzia i techniki badań produktu

Dzięki temu modułowi poznasz najlepsze narzędzia niezbędne do wyszukiwania produktu i sprzedaży na Amazonie – pokażemy Ci, w jaki sposób znaleźć rentowny produkt i zdradzimy kilka naszych tajnych technik związanych z odkrywaniem produktów.

Moduł VII
Weryfikacja produktów

W tym module krok po kroku pokażemy Ci, jak my weryfikujemy produkty przed sprzedażą na Amazon – dowiesz się, w jaki sposób interpretować trendy i badać sezonowość produktów. Nauczymy Cię selekcji w poszukiwaniach nowych produktów i pokażemy metody na znalezienie kolejnych produktów do sprzedaży.

Moduł VIII
Znalezienie dostawców i pierwsze zamówienie

Ten moduł poświęcony jest wszystkim aspektom towarzyszącym pierwszym zamówieniom: poszukiwaniach dostawców oraz komunikacji z nimi, wielkości zamówień, bezpiecznym transakcjom, wyszukiwaniu najlepszych ofert oraz zamówieniom i wysyłkom do magazynów Amazon.

Moduł IX
Jak tworzyć efektywne listingi produktów

Listing na Amazonie? Dzięki temu modułowi dowiesz się, jak go utworzyć i dodać oraz otrzymasz praktyczne informacje na temat wymagań technicznych wobec zdjęć produktowych, tworzenia wszelkich wariacji, optymalizacji listingu w kontekście sprzedaży mobilnej, rozwiązywania problemu z błędem 5665 pojawiającym się często podczas tworzenia listingu.

Moduł X
Amazon FBA - Epicki Launch produktu

W tym module umieściliśmy sposoby na zdobycie 5-gwiazdkowych recenzji, konfigurowanie kampanii PPC, ustawienie kuponów/voucherów, dobranie odpowiednich słów kluczowych. Znajdziesz tutaj również lekcje, dzięki którym nauczysz się konfiguracji Early Reviewer Program, tworzenia automatycznej odpowiedzi na e-mail, listingu pod konwersję oraz dowiesz się, jak epicko wprowadzić swój produkt na rynek.

Moduł XI
Opanowanie i zrozumienie AMAZON PPC

W tym module skupimy się na Amazon PPC – dowiesz się o nim wszystkiego: czym jest, jak uruchomić pierwszą kampanię, jak pobrać raporty reklamowe oraz w jaki sposób uruchomić manualnie i automatycznie reklamy skierowane bezpośrednio na dany produkt. Oczywiście nie zabraknie lekcji, w których pokażemy Ci całą strategię i nasz szalony trick PPC :).

Moduł XII
Marketing i reklama

W tym module poznacie najpotężniejszą manualną strategię kampanii PPC, Pokażemy Wam również płatne promocje (tj. blog czy Instagram), nauczymy Was tworzenia kodów promocyjnych na Amazon oraz zdradzimy sposoby na zwiększenie sprzedaży (np. przy użyciu linków ze słowami kluczowymi) na Amazon.

Moduł XIII
Skalowanie wyników – jak osiągnąć sześcio- i siedmiocyfrowe obroty?

Zastanawiasz się, w jaki sposób działają sprzedawcy osiągający na Amazonie zyski sięgające miliona dolarów rocznie? Dzięki temu modułowi dowiesz się jak skalować swój biznes. Wskażemy Ci, które wydarzenia specjalne warto wykorzystać przy promocji Twojego produktu oraz przeprowadzimy Cię poprzez uruchomienie Lightning Deals i tym samym – zwiększenie Twojej pozycji w rankingu sprzedaży, co jednoznacznie przełoży się na osiągnięcie sukcesu.

TREŚĆ BONUSOWA

Znajdziesz tutaj około 10 bonusowych lekcji: nauczysz się tutaj jak radzić sobie z hijackerami, co zrobić, aby Twój produkt wyglądał jak przeceniony, jak usunąć negatywne recenzje oraz w jaki sposób uzyskać Un-gated dla niektórych kategorii i marek. Umieściliśmy tutaj również regulamin usługi Amazon dla recenzji produktów i wiele innych, przydatnych informacji.

Features
partnerzy

Firmy z którymi współpracujemy

partnerzy
kontakt

Bądź na bieżąco!

kontakt